قوانین و مقررات
شرایط و قوانین استفاده از خدمات اینترنتی شرکت یزدان سیر ناجی آسمان 
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات اینترنتی شرکت خدمات بار هوایی یزدان سیر ناجی آسمان به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت اینترنتی شرکت خدمات بار هوایی یزدان سیر ناجی آسمان و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین اینترنتی شرکت خدمات بار هوایی یزدان سیر ناجی آسمان از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های اینترنتی شرکت خدمات بار هوایی یزدان سیر ناجی آسمان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات اینترنتی شرکت خدمات بار هوایی یزدان سیر ناجی آسمان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
سایت اینترنتی شرکت خدمات بار هوایی یزدان سیر ناجی آسمان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سایت اینترنتی شرکت خدمات بار هوایی یزدان سیر ناجی آسمان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت اینترنتی شرکت خدمات بار هوایی یزدان سیر ناجی آسمان ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت اینترنتی شرکت خدمات بار هوایی یزدان سیر ناجی آسمان ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت اینترنتی شرکت خدمات بار هوایی یزدان سیر ناجی آسمان جزئی از اموال سایت اینترنتی شرکت خدمات بار هوایی یزدان سیر ناجی آسمان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت اینترنتی شرکت خدمات بار هوایی یزدان سیر ناجی آسمان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت اینترنتی شرکت خدمات بار هوایی یزدان سیر ناجی آسمان محفوظ می‏‌دارد.
تعریف نوع خدمات :
بارهای داخلی و خارجی
شرکت خدمات بار هوایی یزدان سیر ناجی آسمان در حال حاضر در دو بخش داخلی و خارجی مشغول حمل بارهای تجاری و غیر همراه می باشند.
 
تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اینترنتی شرکت خدمات بار هوایی یزدان سیر ناجی آسمان اقدام نماید.
رعایت موارد ذیل مستدعی است :
  1. مشتری می بایست اطلاعات شناسنامه ای و یا حقوقی فرستنده و گیرنده بار را در مبدا ومقصد بصورت کامل ارائه نماید و ضمنا مندرجات درج شده در بارنامه را پس از صدور رویت نموده و تایید می نماید . کشف هرگونه اشتباه بصورت عمد ویا غیرعمد ، برای این شرکت هیچ گونه ادعا و یا خسارتی را متحمل نمی نماید .
  2. شماره پیامک 30007227007164 تنها شماره ای است که در حال حاضر جهت اطلاع رسانی انواع عملیات دریافت ، ارسال و تحویل و اعلام ورود ، برای مشتری و گیرنده بار به عنوان صاحبان کالا در مبدا و مقصد ارسال میگردد  .
  3. مشتری متعهد می گردد از تحویل هر گونه بار حاوی کالای ممنوعه و یا خطر ناک (بر طبق قوانین و مقررات ملی و بین المللی هوانوردی و رویه های جاری شرکت هواپیمایی) و هرگونه باری که ایمنی و امنیت پرواز، هواپیما، افراد و یا اموال موجود در هواپیما را به مخاطره می اندازد، اکیداً خودداری نماید.
  4. علاوه بر موارد فوق الذکر، شرکت یزدان سیر حق دارد از پذیرش هر گونه بار و کالایی که به تشخیص شرکت هواپیمایی غیر استاندارد بوده و یا مخاطره آمیز باشد، خودداری نماید.
  5. شرایط حمل و نقل و سایر خدمات مرتبط و مسئولیت شرکت هواپیمایی و محدودیت های آن، تابع قوانین و مقررات قابل اعمال حمل و نقل هوایی می باشد.
  6. بدیهی است شرکت یزدان سیر هیچگونه مسئولیتی نسبت به حمل و نقلی که توسط سایر متصدیان حمل و نقل اعم از هوایی، دریایی، زمینی یا ریلی، حتی با هماهنگی شرکت یزدان سیر صورت گیرد، برعهده نخواهد داشت.
  7. کاربران گرامی در صورت تغییر شماره موبایل و آدرس پست الکترونیک به منظور اصلاح آن به قسمت بروز رسانی اطلاعات پروفایل سایت مراجعه فرمایید.
  8. شماره تماس 32237164- 035  قسمت پورتال عملیات اینترنتی و پست الکترونیکی bar@ircargo.ir  پاسخگوی سوالات شما می باشد.​